2019

  • Plażowe Mistrzostwa Open,Warszawa – 22.09.2019
  • Finałowa kolejka Poligonu, Zabrze – 21.09.2019
  • Mistrzostwa Polski Mixed, Opalenica – 14-15.09.2019
  • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Starogard Gdański – 7.09.2019
  • Turniej Fabrykanta, Łódź – 31.08-1.09.2019
  • IV kolejka Poligon, Zabrze – 10.08.2019
  • III kolejka Poligon, Zabrze – 13.07.2019
  • Plażowe Mistrzostwa Polski, Gdańsk – 22-23.06.2019 – 7 miejsce
  • Youth Challenge, Miłoszyce – 15-16.06.2019 – 3 miejsce
  • II kolejka Poligon, Zabrze – 8.06.2019
  • I kolejka Poligon, Zabrze -11.05.2019
  • RISING POT, Opalenica- 27-28.04.2019 – 2 miejsce (woman), 9 miejsce ( open)
  • Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski, Wrocław – 2.03.2019 – 1 miejsce. Tytuł Młodzieżowego Mistrza Polski na hali.
  • Halowe Mistrzostwa Polski III ligi, Dwór Mazowiecki -23-24.02.2019 – 7 miejsce
  • Halowe Mistrzostwa Polski II ligi, Płock – 23-24.02.2019 – 1 miejsce. Awans do Halowych Mistrzostw Polski I ligi.
  • IV kolejka WLU, Warszawa – 10.02.2019 – 5 miejsce (BB), 16 miejsce (YBB)
  • Pomeranien Power, Szczecin – 2-3.02.2019 – 1 miejsce
  • III kolejka WLU, Warszawa – 27.01.2019
  • VI edycja GOSIR CUP, Dopiewo – 19-20.01.2019r – 1 miejsce (BB), 6 miejsce (YBB)
  • Winter Unleshed, Murowana Goślina – 12-13.01.2019 – 1 miejsce
  • II kolejka WLU, Warszawa – 6.01.2019

2018

  • Ależ Talerz – Winter Edition, Płock – 8-9.12.2019 – 2 miejsce
  • I kolejka WLU, Warszawa – 2.12.2019
  • Mistrzostwa Polski Mixed,Opalenica – 8-9.09.2018 – 9 miejsce
  • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Płock – 1.09.2018 – 1 miejsce. Tytuł Młodzieżowego Mistrza Polski
  • Kwalifikacje do Mistrzostw Polski Mixed – 11.08.2018 – 1 miejsce (BB), 6 miejsce (YBB)
  • Ależ Talerz, Płock – 14-15.07.2018 – 1 miejsce (BB), 6 miejsce(YBB)
  • Obrona Wzgórza, Chełmno – 23.06.2018 – 1 miejsce(BB), 3 miejsce(YBB)
  • Plażowe Mistrzostwa Polski, Gdańsk – 16-17.06.2018 – 6 miejsce(BB)
  • Finał Północnej Ligi Ultimate, Cekcyn – 11.03.2018 r. – 1 miejsce (BB), 5 miejsce (YBB)
  • Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski, Dopiewo – 10.03.2018r. – 2 miejsce (YBB),
  • Halowe Mistrzostwa Polski, Zabrze – 24-25.02.2018 – 12 miejsce
  • VI edycja GOSiR CUP, Dopiewo – 10.02.2018 –  1(BB), 4,6 (YBB) miejsce
  • Pomeranian Power, Szczecin – 2-3.02.2018r. – 8 miejsce
  • Trzecia kolejka Północnej Ligi Ultiamte na Hali, Cekcyn – 20.01.018 r.
  • Kwalifikacje regionu do Halowych Mistrzostw Polski, Gdańsk – 28.01.2018r. – 2 miejsce
  • Winter Unleashed, Murowana Goślina – 13-14.01.2018 r. –  5 miejsce

2017

  • Druga kolejka Północnej Ligi Ultiamte na Hali, Dopiewo – 10.12.2017 r.
  • Pierwsza kolejka Północnej Ligi Ultiamte na Hali, Cekcyn – 12.11.2017 r.
  • Modernika TAMA Tournament, Dopiewo – 5.11.2017 r. – 2 miejsce (BB), 6 miejsce (YBB)
  • Mistrzostwa Polski Mixed, Wrocław – 16-17.09.2017 r. – 14 miejsce
  • Finał Północnej Ligi Ultimate, Wałcz – 10.09.2017 r. – 1 miejsce (BB), 5 miejsce (YBB)
  • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Płock – 2.09.2017 r. – 3 miejsce
  • Kwalifikacje do Mistrzostw Polski Mixed, Bydgoszcz – 13.08.2017r. – awans do Mistrzostw Polski Mixed
  • Trzeciej kolejce Północnej Ligi Ultimate, Wałcz – 23.07.2017r.
  • TAMA Tournament, Dopiewo – 24.06.017r. – 3 miejsce (BB), 7 miejsce (YBB)
  • Obronie Wzgórza, Chełmno – 17.06.2017r. – 2 miejsce
  • Drugiej kolejce Północnej Ligi Ultimate, Wałcz – 27.05.2017.
  • Pierwszej kolejce Północnej Ligi Ultimate, Wałcz – 23.04.2017r.
  • Młodzieżowych Halowych Mistrzostwa Polski, Dopiewo – 18.03.2017r. – 2 miejsce (BB), 6 miejsce (YBB)
  • Halowych Mistrzostwa Polski II ligi, Wrocław – 25-26.02.2017r. – 8 miejsce
  • Kwalifikacjach do Halowych Mistrzostw Polski, Cekcyn – 11.02.2017r. – awans do Halowych Mistrzostw Polski II ligi
  • V edycji GOSiR CUP, Dopiewo – 28-29.01.2017r. – 2 miejsce (BB), 7 miejsce (YBB)
  • Pomeranian Power, Szczecin – 21-22.01.2017r. – 9 miejsce
  • Winter Unleashed, Poznań – 14-15.01.2017r. – 10 miejsce

2016

  • Ależ Talerz Winter Edition, Płock – 3-4.12.2016r. –  8 miejsce
  • Mistrzostwach Polski Mixed, Poznań – 17-18.09.2016r. – 12 miejsce
  • Młodzieżowych Mistrzostwa Polski, Płock – 3.09.2016r. – 2 miejsce
  • Ależ Talerz, Płock – 13-14.08.2016r. –  4 miejsce
  • Kwalifikacjach do Mistrzostw Polski Mixed, Starogard k. Chełmna – 24.07.2016r. – awans do Mistrzostw Polski Mixed
  • Obronie Wzgórza, Chełmno – 25-26.06.2016r. – 1 miejsce
  • TAMA Tournament, Dopiewo – 4.04.2016r. – 3 miejsce
  • Halowych Mistrzostwa Polski II Ligi, Bydgoszcz – 12.03.2016r. – 5 miejsce
  • Kwialifikacjach do Halowych Mistrzostw Polski, Mogilno  – 6.02.2016r. – awans do Halowych Mistrzostw Polski II Ligi
  • Winter Unleashed, Rokietnica – 30-31.01.2016r. – 6 miejsce
  • IV edycji GOSiR CUP, Dopiewo – 16-17.01.2016r. – 7 miejsce

2015

  • Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, Warszawa – 12.09.2015r.
    tytuł młodzieżowego mistrza Polski
  • Kwalifikacje do seniorskich Mistrzostw Polski Mixed  – 5.09.2015 –  5 miejsce
  • Ależ Talerz, Płock – 18.07.2015r. – 5 miejsce
  • Obronie Wzgórza, Chełmno – 27-28.06.2015r. – 3 miejsce
  • III edycji GOSiR CUP, Dopiewo – 14-15.02.2015r. – 4 miejsce
  • Winter Unleashed, Murowana Goślina  – 31.01-1.02.2015r. – 9 miejsce

2014

  • Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, Warszawa – 6.09.2014r. – 4 miejsce
  • Ależ talerz, Płock – 30.08.2014r. – 4 miejsce
  • Mistrzostwach Polski, Świecie – 12-13.07.2014r. –  12 miejsce
  • Otwartych Mistrzostwach Wrocławia – 8.06.2014r. – 5 miejsce
  • II edycji GOSiR CUP, Dopiewo – 1-2.02.2014r. – 8 miejsce