MPX

Tegoroczne seniorskie Mistrzostwa Polski Mixed kończymy na 7 miejscu. To nasz 4 występ – do tej pory zajmowaliśmy: 2016 – 12 miejsce, 2017 14 miejsce, 2018 – 9 miejsce. Mistrzostwa odbyły się podobnie jak przed rokiem w Opalenicy k. Poznania.

Grupa śmierci

Znaleźliśmy się w grupie śmierci, którą zakończyliśmy na drugim miejscu wygrywając z KWR KNURY Ultimate Frisbee 15-14, a potem przegrywając z drużyną Zawierucha Warszawa 15-13. W ćwierćfinale spotkaliśmy się z Grandmaster Flash Warszawa gdzie po zaciętym meczu musieliśmy uznać zwycięstwo przeciwników.

Walka o 5 miejsce – tak blisko

W strefie 5-8 przyszło nam się zmierzyć ponownie z Frisbnik Rybnik początek meczy był zacięty, przejęliśmy prowadzenie do wyniku 14:11. Niestety ostatnie minuty w naszym wykonaniu to festiwal błędów co spowodowało zdobycie 4 punktów przez przeciwników i ich zwycięstwo – 15:14

Najwyższy wynik w naszej historii

Na koniec turnieju wygraliśmy bez większych przeszkód w wietrznych warunkach z poznańską drużyną Uwaga Pies wynikiem 15-3. Podsumowując wynik ten pozwolił nam  zakończyć zawody na  7 pozycji!

Przede wszystkim gratulujemy drużynom 71 Wratislavia Ultimate Frisbee i Szczupaki Olsztyn awansu do 1 ligi, a drużynie Flow Wrocław utrzymania tytułu z przed roku.

Michał Juskowiak

 

Share this post