Turniej w Łodzi

Ostatni sprawdzian przed mistrzowskim miesiącem był turniej w centrum Polski – Łódzki fabrykant. Nie duża ławka zawodników, upalna pogoda i sztuczna trawa sprawiły że zajęliśmy 7 pozycję.

Nie tylko my, zbieraliśmy ostatnie szlify przed MP

Podobnie jak wszystkie grające zespoły w Łodzi mierzyliśmy się z przeciwnikami, którzy chcieli dopracować swoje taktyki przed zbliżającymi się koedukacyjnymi seniorskimi Mistrzostwami Polski.  Ponadto postawiliśmy na mocne zgranie się i przetrenowanie nowych zagrać, aby działać jak maszyna. Po owocnych i mocnych meczach udało nam się wygrać grupę. Niestety w ostatnim sobotnim meczu w walce o półfinał ulegliśmy.

Dobra sobota, słabsza niedziela

Niedzielę zaczęliśmy spotkaniem z warszawską drużyną, która zapewniła nam konkretną pobudkę. Przez pierwszą cześć meczu ewidentnie spaliśmy i mimo większej walki w drugiej połowie, nie udało się odnieść zwycięstwa. Ostatni mecz turnieju zdominowaliśmy w walce o 7 miejsce. Podsumowując turniej zaliczamy jako dobrą naukę i wskazanie co jeszcze trzeba poprawić przed najważniejszymi w tym roku turniejami rangi mistrzowskiej.

 

 

 

Michał Schiller

Share this post